Veiling 175 - 3 oktober 2022

252

LINDAE

Schatting : 200 € - 400 €
Compositie. Kleurenlithografie, 148/175. Gesigneerd.
Hamerprijs :
253

SAC-A-PERLE

Schatting : 400 € - 600 €
van verguld brons met parels, plaketten en hangers versierd. Lodewijk XVI-stijl.
Hamerprijs :
254

LANTAARN

Schatting : 500 € - 750 €
van verguld koper. Lodewijk XVI-stijl.
Hamerprijs :
255

DAMESSECRETAIRE

Schatting : 500 € - 750 €
van fruithout met inlegwerk met één klapblad en drie laden; gebogen poten. Einde 18e eeuw.
Hamerprijs :
256

NOTELAREN BUREAU

Schatting : 400 € - 500 €
met geelkoper ingelegd; centrale lade uitklapbaar tot schrijftafel omgeven door vier kleine en twee kleine laden. Engeland.
Hamerprijs :
257

KRUKJE

Schatting : 100 € - 200 €
Model Van Praet.
Hamerprijs :