Veiling 175 - 3 oktober 2022

25

BROUWER ADRIAEN (1605/06-1638)

Schatting : 3 000 € - 4 000 €
'Het contract'. Paneel, 14 x 11 (referentie Kunstschatten uit verzamelingen 1955 collectie Heldring).
Hamerprijs :
26

CAMPHUYSEN G. (toegeschreven aan)

Schatting : 300 € - 500 €
Herderinnen met koeien in landschap. Paneel, 36 x 42.
Hamerprijs :
27

CARDON

Schatting : 150 € - 200 €
'Une terrasse dans l' Amérique du Sud.' Paneel, 31 x 45.
Hamerprijs :
28

CAROLUS J.

Schatting : 750 € - 1 000 €
Huwelijksaanzoek. Paneel, 45 x 35.
Hamerprijs :
29

CHINESE SCHOOL 19E EEUW

Schatting : 2 500 € - 3 500 €
Personages in een landschap. Gesigneerd en gemerkt (4 stuks). Zijde, 83 x 37.
Hamerprijs :
30

CLAEYS

Schatting : 150 € - 200 €
Dorpsgezicht. Doek, 48 x 38.
Hamerprijs :