Veiling 175 - 3 oktober 2022

BERVOETS FRED

Figuren. Kleurenlitho, 84 x 100.
Hamerprijs :

DE GUIMARAES JOSE

'1┬░ Maio'. (1976). Genummerd 189/200.
Hamerprijs :

ENSOR JAMES

'La cathedrale'. 1886. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

ENSOR JAMES

Visserssloepen. 1888. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

ENSOR JAMES

Visserssloepen. 1894. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :

ESPAIGNET JEAN-PAUL

'Fiac 2004'. XE 2005. Foto, 100 x 150.
Hamerprijs :