Veiling 176 - 23 januari 2023

BORGHOUTS KARIN

Twee foto's. Gesigneerd op achterzijde.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

BROODTHAERS MARCEL

'Moi aussi'. 250 exemplaren.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW

CORNEILLE

Dame met dieren in een landschap. (1997). Kleurenlithografie. H.C. 13/30. Gesigneerd.
Hamerprijs : 340 € excl. BTW

DE BEUKELAER SERGIO

'The monochrome museum'. Tweeluik. Gesigneerd.
Hamerprijs : 80 € excl. BTW

DE BRUYCKER JULES

'Journalistes Gantois'. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW

DE BRUYCKER JULES

'Veergreppe Gent'. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW