Veiling 177 - 12 juni 2023

434

SCHOOL 19E EEUW

Schatting : 600 € - 800 €
Meisjesbuste met hoed en duif: beeld van gehouwen albast op oplopend rond voetstuk. H: 63 cm. (letsels).
Hamerprijs : 1 100 € excl. BTW
435

SEGER ERNST

Schatting : 200 € - 400 €
Staand naakt: beeldje van brons en ivoor op vierkanten onyxen voetstuk. H: 21 cm. Met CiTES-certificaat.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
436

SIERVAAS OP SOKKEL

Schatting : 800 € - 1 200 €
van albast.
Hamerprijs : 1 200 € excl. BTW
437

SLEEGERS TOON

Schatting : 200 € - 400 €
Compositie van gepatineerd brons. H: 72 cm.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW
438

STAAND NAAKT

Schatting : 350 € - 450 €
gepatineerd bronzen beeldje. H: 39 cm.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW
439

UECKER GUNTHER

Schatting : 280 € - 320 €
Hamer. Gesigneerd. 34 x 17.
Hamerprijs : 320 € excl. BTW