307

SOKKEL

Schatting : 100 € - 150 €
van wit marmer met koperen beslag.
Hamerprijs :
308

SPIEGEL

Schatting : 300 € - 500 €
van gesneden, opengewerkt en verguld hout. Frankrijk, 18e eeuw. Lodewijk XVI-tijdperk.
Hamerprijs :