Veiling 176 - 23 januari 2023

225

GOUDEN RING

Schatting : 350 € - 400 €
met drie gekleurde edelsteentjes gezet. Goudsmid: Gerda de Vrij.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
226

HORLOGE

Schatting : 750 € - 1 000 €
Cartier.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
227

PAAR OORBELLEN

Schatting : 800 € - 1 000 €
met briljanten gezet. 18 kt.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
228

TAFELPENDULE

Schatting : 300 € - 400 €
met verguld Chinees decor. Gesigneerd Marina. Jaeger Lecoultre.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
229

DEEL VAN TAFELSERVIES

Schatting : 800 € - 1 000 €
Duitse merken. G: 5450 gr.
Hamerprijs : 1 700 € excl. BTW
230

KRUIK, KARAF EN WIJNGLAZEN

Schatting : 400 € - 600 €
van geslepen kristal met vergulde boord versierd.
Hamerprijs : 1 100 € excl. BTW