Veiling 176 - 23 januari 2023

25

RAVEEL ROGER

'Mens ten voeten uit'. Kleurets, 40/100.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
26

RAVEEL ROGER

'Zie de mens'. Kleurets, 27/100. Gesigneerd.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
27

RAVEEL ROGER

'Een moeilijk gesprek'. Offset.
Hamerprijs : 550 € excl. BTW
28

ROPS F.

'L'été'. Ets.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW
29

TYTGAT EDGARD

Paar gekleurde houtsnedes.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW
30

VERGARA ANGEL

Plan luster Elixir d'Anvers. Uitgave Ronny Van de Velde. 6/75 genummerd. Gesigneerd.
Hamerprijs : 80 € excl. BTW