Veiling 176 - 23 januari 2023

31

VERSTOCKT MARK

Schatting : 150 € - 200 €
Compositie. Lithografie, 15/20.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
32

WARHOL ANDY

Schatting : 750 € - 1 000 €
'Campbells Tomato Soup'. Gesigneerd papieren zakje.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW
33

WARHOL ANDY

Schatting : 400 € - 500 €
'Marilyn Monroe'. Zeefdruk voor catalogus Ronny Van de Velde (1988). 2/14 genummerd.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
34

BOR PIETER CHRISTIAENS

Schatting : 300 € - 400 €
Historie der Nederlandtsche oorlogen onpartydiglyk beschreven. Amsterdam, Weduwe van Johan van Someren. 1679-1684. Vier delen in vier volumes. Gravures, vollederen banden (edge and shelf wear, foxing).
Hamerprijs : 550 € excl. BTW
35

RECHTEN EN DE COSTUMEN VAN ANTWERPEN

Schatting : 200 € - 300 €
Tot Ceulen, 1644. Met 5 bijvoegsels: Ordonnatie ende Verhael vande Stijl. Bij-Voechsel vande Costumen van Antwerpen. Die Blijde Incomste den Hertochdomme van Brabant...Ordonnatie ende Eeuwich Edit vande eertz-Hertoghen onze Souvereyne Princen Interpretatie ende Verclaringhe van seeckere twijfelachticheden... Perkamenten band (scheurtje in rug, perkament gebruind, vlekje op titelpagina).
Hamerprijs : 140 € excl. BTW
36

ANTWERPSE SCHOOL BEGIN 17E EEUW

Schatting : 1 500 € - 2 000 €
Heilige Familie. Paneel, 66 x 50.
Hamerprijs : 2 000 € excl. BTW