Veiling 176 - 23 januari 2023

49

HARING KEITH

Schatting : 4 000 € - 5 000 €
'TV TIME'. ('84). Gesigneerde tekening op krantenpapier. 59 x 35.
Hamerprijs : 6 200 € excl. BTW
50

ITALIAANSE SCHOOL 19E EEUW TOEGESCHREVEN AAN VERNET

Schatting : 600 € - 1 000 €
Havengezicht. Doek, 44 x 59.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
52

ITALIAANSE SCHOOL EERSTE HELFT 18E EEUW

Schatting : 2 000 € - 4 000 €
Havenstad aan Midddellandse zee. Doek, 70 x 110.
Hamerprijs : 1 500 € excl. BTW
53

JESPERS

Schatting : 100 € - 150 €
Stilleven met dekselpot en prei. (1943). Doek, 42 x 60.
Hamerprijs : 120 € excl. BTW
54

JESPERS

Schatting : 300 € - 400 €
Stilleven met kruik. Papier, 53 x 68.
Hamerprijs : 800 € excl. BTW
55

JESPERS

Schatting : 100 € - 150 €
Stilleven met paddenstoelen. (1943). Doek, 28 x 38.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW