186

SCHOOL EINDE 17E EEUW

Maria met Kind. Paneel, 35 x 27. (in slechte staat en hersteld).
Hamerprijs : 260 € excl. BTW
187

SCHOOL EINDE 18E EEUW

Stilleven met bloemenvaas in landschap. Doek, 85 x 59.
Hamerprijs : 1.600 € excl. BTW
188

SCHOUTEN HENRY

Koeien in de weide. Doek, 99 x 78.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
189

SENEZ ALAIN

Dame in landschap. Papier, 138 x 191.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
191

STEPPE ROMAIN

'De eerste Ysschollen'. Doek, 100 x 150.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
192

TIMMERMANS H.

Nettenmaakster voor het raam. Doek, 94 x 126 (doek beschadigd).
Hamerprijs : 550 € excl. BTW