200

YANG TZE-YUN

Kalligrafie. Paar doeken, 120 x 80.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
201

ZUIDELIJKE NEDERLANDEN 17E EEUW

De vondst van Mozes. Paneel, 65 x 90.
Hamerprijs : 2.400 € excl. BTW
202

BORDJE

met decor van bloemen. Kang-hé-tijdperk. Gemerkt.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
203

DIEP BORDJE

medaillon met bloeiende takken versierd; omgeven door vele vakken. Kang-hé-tijdperk, gemerkt (schilfers).
Hamerprijs : 200 € excl. BTW
204

DIEPE SCHOTEL

medaillon met vogels in landschap versierd; omgeven door 8 vakken met bloemen, vogels en vruchten versierd. Wanli-tijdperk (Ref. The Hatcher Collection Christie's Amsterdam 12-13 June, 1984) .
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
205

DIEPE SCHOTEL

medaillon met vogels in landschap versierd; omgeven door 8 vakken met decor van bloemen. Wanli-tijdperk.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW