219

DEKSELVAAS

Schatting : 200 € - 300 €
met decor van vogels tussen bloeiende takken. Circa 1900.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
220

DIEP BORD

Schatting : 200 € - 400 €
in het plat paradijsvogels tussen bloeiende struik; boord met bloeiende takken versierd. Kien-Long-tijdperk.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
221

DIEPE SCHAAL

Schatting : 200 € - 250 €
panelen en medaillons versierd met vele personages en vogels tussen bloeiende takken. Kanton, 19e eeuw (scherfje).
Hamerprijs : 100 € excl. BTW
222

DRIE BORDEN

Schatting : 300 € - 400 €
met decor van paradijsvogel tussen bloeiende struik. Kien-Long-tijdperk (één miniem scherfje).
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
223

GROTE SCHAAL

Schatting : 300 € - 400 €
panelen en medaillons versierd met vele personages en vogels tussen bloeiende takken. Kanton, 19e eeuw (2 scherven).
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
224

OVALE SCHAAL

Schatting : 200 € - 400 €
panelen versierd met vele personages en vogels tussen bloeiende struiken. Kanton, 19e eeuw. Verguld bronzen voetstuk en montuur.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW