225

PAAR BORDEN

Schatting : 400 € - 500 €
in het plat pauwen en bloeiende struik. Kien-Long-tijdperk.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
226

PAAR KANDELABERS

Schatting : 300 € - 400 €
vazen met meerkleurig decor van personages, vogels en bloeiende takken. Kanton, 19e eeuw. Verguld bronzen voetstuk en montuur.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
227

PAAR VAZEN

Schatting : 600 € - 800 €
met decor van paradijsvogels en bloeiende struiken. 19e eeuw. H: 61 cm.
Hamerprijs : 1.300 € excl. BTW
228

PAAR VAZEN

Schatting : 300 € - 500 €
panelen versierd met vele personages en vogels tussen bloemen. Kanton, 19e eeuw (één vaas met een haartje).
Hamerprijs : 220 € excl. BTW
229

PAAR VAZEN MET SLANKE HALS

Schatting : 200 € - 300 €
panelen versierd met vele personages en vogels tussen bloeiende struiken. Kanton, 19e eeuw (scherf).
Hamerprijs : 200 € excl. BTW
230

PAAR WIJNCUPS

Schatting : 3.000 € - 3.500 €
met reliëfdecor van draken. 17e eeuw (miniem scherfje).
Hamerprijs : 3.000 € excl. BTW