231

RONDE SCHOTEL

Schatting : 200 € - 300 €
met decor van tuinvazen. 19e eeuw, gemerkt.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
232

TERRINE MET DEKSEL

Schatting : 750 € - 1.000 €
met decor van bloeiende takken en rotsen. 18e eeuw.
Hamerprijs : 1.000 € excl. BTW
233

TERRINE MET DEKSEL

Schatting : 750 € - 1.000 €
met decor van bloeiende struiken. 18e eeuw.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
234

VAAS

Schatting : 200 € - 300 €
met decor van vogels tussen bloeiende takken. Circa 1900.
Hamerprijs : 800 € excl. BTW
236

VAAS

Schatting : 150 € - 200 €
met verguld decor op rode fond. 18e eeuw.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
237

VIER SCHOTELS EN TWEE DIEPE BORDEN

Schatting : 1.400 € - 1.600 €
met decor van bloemen. Kien-Long-tijdperk (herstellingen).
Hamerprijs : 0 € excl. BTW