239

OVALE SCHAAL

Schatting : 500 € - 750 €
medaillon versierd met spelende kinderen op koningsblauwe fond met goud gehoogd; koperen beslag. Sèvres.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
240

PAAR DEKSELVAASJES

Schatting : 400 € - 600 €
van porselein met meerkleurig bloemendecor; deksels bekroond door kinderen, reliëfdecor van bloemenslingers. Meissen.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW
243

PORSELEINEN SPIEGEL

Schatting : 400 € - 600 €
versierd met beeldjes van amors, vogels en bloemen. 19e eeuw (letsels).
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
244

ZES MINIATUURBEELDJES

Schatting : 300 € - 400 €
van spelende en musicerende figuren. Meissen (minieme letsels).
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
245

ACHTKANTIGE SCHOTEL

Schatting : 300 € - 400 €
Bijbelse voorstelling. Delft, begin 19e eeuw.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
246

MINIATUUR STAANDE KLOK

Schatting : 150 € - 200 €
Delft, 19e eeuw. Gemerkt Lampetkan. H: 30 cm.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW