247

DEKSELPOT

Schatting : 750 € - 1.000 €
van gedreven zilver met drie medaillons op fond van vruchten. 18e eeuw.
Hamerprijs : 2.000 € excl. BTW
248

PAAR EIVORMIGE VAASJES

Schatting : 400 € - 600 €
van gedreven zilver en medaillons met email versierd met decor van minnende paren in interieur. 19e eeuw (letsel).
249

KIMONO

Schatting : 800 € - 1.200 €
van zijde met decor van bloemen Japan, 19e eeuw.
Hamerprijs : 1.100 € excl. BTW
250

RECHTHOEKIGE JARDINIERE

Schatting : 200 € - 300 €
van zwarthout met geelkoper en rood schildpad ingelegd. Napoleon III-tijdperk.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW
251

DELAFONTAINE A.

Schatting : 200 € - 400 €
Het hoofd van Johannes de Doper op een schotel: beeld van gesneden eikenhout.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
252

GEGESELDE CHRISTUS

Schatting : 300 € - 400 €
gesneden en gepolychromeerd houten beeldje. 18e eeuw. H: 36 cm.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW