259

PAAR HAARDIJZERS

van verguld brons versierd met beeldjes van kinderen en benodigdheden. 19e eeuw.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW
260

PAAR KANDELABERS

van gepatineerd brons; stam in de vorm van amors. 19e eeuw.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
261

PAAR VAASJES

van gepatineerd metaal met decor van paradijsvogels. Japan, gesigneerd. In bijpassende doos.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
262

PAAR VAZEN

champlevé email; medaillons versierd met personages in landschappen; handvatten in de vorm van olifantstrompen. Japan, 19e eeuw. Gemerkt. H: 62 cm (één vaas beschadigd).
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
263

PAAR WANDLAMPEN

van verguld brons; twee lichtarmen gedragen door een vrouwenfiguur. 19e eeuw.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
264

PENDULE

van zwart marmer met verguld bronzen montuur bekroond door gepatineerd bronzen beeld van ridder. 19e eeuw.
Hamerprijs : 1.100 € excl. BTW