277

GROTE SCHAAL EN VAASJE

Schatting : 200 € - 300 €
beiden gemerkt Schneider.
Hamerprijs : 90 € excl. BTW
278

PADDENSTOELLAMP

Schatting : 600 € - 800 €
van glaspasta met decor van libellen en waterplanten. Gemerkt Le Verre Français.
Hamerprijs : 1.800 € excl. BTW
279

VAAS

Schatting : 200 € - 250 €
met decor van geometrische vakken op ronde voet. Gesigneerd Daum, Nancy France.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW
280

GROTE SCHAAL

Schatting : 250 € - 350 €
op stijlen bekroond door ramskoppen en eindigend in bokkenpoten op vierkante voet.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
281

SKELETPENDULE ONDER STOLP

Schatting : 1.000 € - 1.500 €
naar het antiek.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
283

JARDINIERE

Schatting : 800 € - 1.000 €
van gedreven en opengewerkt zilver. Merken van Wolfers. G: 1425 gr. Op ovale spiegel en paar zijstukken van verzilverd metaal.
Hamerprijs : 1.600 € excl. BTW