323

DUPON J.

Schatting : 1.000 € - 1.500 €
Paard: gepatineerd bronzen beeld. 51 x 54 x 15.
Hamerprijs : 3.400 € excl. BTW
326

DUTRION M.

Schatting : 500 € - 700 €
Damesbuste van gepatineerd brons op oplopend vierkant voetstuk. H: 61 cm.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
327

EBANO

Schatting : 250 € - 350 €
Stijgerend paard: beeld met amethist versierd op rechthoekig marmeren voetstuk. H: 32 cm.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
328

EBANO

Schatting : 250 € - 350 €
Paardenhoofd met bergkristal versierd. H: 29 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
329

GEMONOGRAMMEERD

Schatting : 200 € - 300 €
Liggende koe: gepatineerd bronzen beeldje. Cire perdue. 12 x 12 x 24.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW
330

GIBERT L.

Schatting : 600 € - 800 €
Moeder met kind: gepatineerd bronzen groep. 47 x 27 x 66.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW