375

PERZISCH TAPIJTJE

Schatting : 300 € - 400 €
210 x 140.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
376

ZIJDEN BROCATELLE

Schatting : 800 € - 1 200 €
17e eeuw.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW
377

BLOEMENSTAANDER

Schatting : 400 € - 500 €
van zwarthout met geelkoper en rood schildpad ingelegd op vier voluutvormige poten met een tussenblad. Napoleon III-tijdperk.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
378

PIEDESTAL

Schatting : 300 € - 500 €
van gesneden beukenhout; drie stijlen versierd met ramshoofden en eindigend in bokkenpoten.
Hamerprijs : 800 € excl. BTW
379

SALONTAFEL

Schatting : 750 € - 1 000 €
van porselein met meerkleurig decor: stam in de vorm van drie stijlen versierd met dames met bloemen en reliëfdecor van bloemen. Thüringen, einde 19e eeuw.
Hamerprijs : 1 300 € excl. BTW
381

SPEELTAFEL

Schatting : 300 € - 500 €
van fruithout met inlegwerk; twee laden, conische poten. Nederland, eerste helft 19e eeuw.
Hamerprijs : 340 € excl. BTW