Veiling 179 - 22 januari 2024

94

ENSOR

'Démons me turlupinant'. Lithografie.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW
95

FABRE JAN

'8 mm films'. (1991). Twee originele foto's en zestien 8 mm films in cassette. Uitgave SMAK. 16/50 genummerd. Gesigneerd.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
96

LAM WILFREDO

Abstracte figuren. Paar kleurenlitho's. 82 en 84/150 genummerd. Gesigneerd.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
97

MONOGRAM IDG (DE GHEYN)

Gevechtsscène. Gravure. Begin 17e eeuw. 15 x 21.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
98

PANAMARENKO

'Thermo Voltaic Energy Converter'. Serigrafie.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
99

PANAMARENKO

'Een modern magnetisch ruimteschip centrifugaal aangedreven. Plan 4'. Serigrafie.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW