Veiling 179 - 22 januari 2024

143

LATINE

'Kinderspel' - 'Herinnering aan mijn dorp'. Paar doeken, 100 x 100.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
144

LE BAS J.P. (toegeschreven aan)

Damesbuste en filosoof in park. Twee potloodtekeningen. 20 x 14.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
145

MALFAIT H.

Herderin met paarden in een boomgaard. Doek, 58 x 89.
Hamerprijs : 1.000 € excl. BTW
146

MARA POL

Dame bij paard. ('79). Doek, 113 x 113.
Hamerprijs : 900 € excl. BTW
147

MORTELMANS FRANS (niet gesigneerd)

Bloemenstilleven. Aquarel, 100 x 50.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
148

NEDERLANDSE SCHOOL 19E EEUW

Zeilschepen voor haven. Doek, 53 x 77.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW