Veiling 179 - 22 januari 2024

170

SCHOOL 19E EEUW (gesigneerd)

Schatting : 200 € - 300 €
Oosterse dame. Doek, 17 x 20.
Hamerprijs : 550 € excl. BTW
171

SCHOOL 20E EEUW (handtekening onleesbaar)

Schatting : 200 € - 300 €
Visserssloepen op strand. Doek, 58 x 78.
Hamerprijs : 200 € excl. BTW
172

SCHOOL BEGIN 19E EEUW

Schatting : 600 € - 800 €
Portret van militair in interieur. Paneel, 59 x 45.
Hamerprijs : 1.000 € excl. BTW
173

SCHOOL VAN DE 19E EEUW

Schatting : 300 € - 500 €
Madonna met Kind voor een landschap. Paneel, 45 x 31.
Hamerprijs : 2.000 € excl. BTW
174

SERVRANCKX

Schatting : 400 € - 500 €
Houtsprokkelaarsters. (1945). Doek, 53 x 65.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
175

SMOLDERS PAUL

Schatting : 300 € - 500 €
Meisjesportret. Aquarel, 70 x 53.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW