Veiling 179 - 22 januari 2024

194

BORD

Schatting : 150 € - 200 €
in het plat personages op een terras; boord versierd met vlinders en bloeiende takken. Kien-Long-tijdperk.
Hamerprijs : 2.000 € excl. BTW
195

DIEPE SCHAAL EN SCHOTEL

Schatting : 250 € - 300 €
met decor van personages, vogels, vlinders, vruchten en bloemen. Kanton.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
196

KOM

Schatting : 200 € - 250 €
vier bladvormige uitsparingen met decor van bloemenvaas en benodigdheden op patrijsogenfond met bloemen versierd. Kien-Long-tijdperk.
Hamerprijs : 320 € excl. BTW
197

PAAR ACHTKANTIGE BORDEN

Schatting : 750 € - 1.000 €
in het plat decor van vogels in tuin; boord versierd met paradijsvogels en bloemen. Kang-hé-tijdperk, 18e eeuw (haartje en schilfers).
Hamerprijs : 1.300 € excl. BTW
198

PAAR DEKSELVAASJES

Schatting : 200 € - 400 €
medaillons versierd met paradijsvogels tussen bloeiende struiken; op blauwe fond. 19e eeuw. H: 34 cm.
Hamerprijs : 1.200 € excl. BTW
200

PAAR VAZEN

Schatting : 1.000 € - 1.500 €
panelen en fond versierd met vele personages op een terras en insecten, vruchten, bloemenvazen en benodigdheden. Canton, 19e eeuw.
Hamerprijs : 1.900 € excl. BTW