Veiling 179 - 22 januari 2024

201

PEERVORMIGE DEKSELVAAS

met decor van bloemen, fruit en vazen. 19e eeuw.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
202

SCHOTELTJE

medaillon met Fo-hond en paradijsvogel versierd omgeven door vier vakken met eenzelfde decor. Kang-hé-tijdperk, gemerkt.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
204

VAAS

met meerkleurig decor van een bloemenvaas. 19e eeuw.
Hamerprijs : 50 € excl. BTW
205

VAAS

panelen versierd met vele personages op terras op fond van vogels, vruchten en bloeiende takken; handvatten in de vorm van Fo-honden. 19e eeuw.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW
206

VAAS

met decor van personages op een terras. 19e eeuw.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW
207

VAAS

met decor van vele personages op een terras; handvatten in de vorm van Fo-honden. China, 19e eeuw.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW