Veiling 179 - 22 januari 2024

220

OUDE MAN BIJ VUUR OP SOKKEL

porseleinen beeldje. Meissen, 19e eeuw. H: 23 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
221

PAAR VAZEN

in de vorm van boomstam geflankeerd door jagers met prooi. Meissen, 19e eeuw (hersteld). H: 38 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
223

WANDLAMP

met twee gebogen armen; versierd met beeldje van amor en decor van een wapenschild. Meissen, 19e eeuw (letsels).
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
224

HOND EN POES

Paar beeldjes. Brussel, 18e eeuw (beschadigd en hersteld). H: 18 cm.
Hamerprijs : 500 € excl. BTW
225

TWEE VAZEN

met decor van gestempelde geometrisch motieven. H: 48.5 en 44 cm. (Met certificaat van datering door thermoluminescence).
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
226

CHRISTUS AAN HET KRUIS, TREURENDE JOHANNES EN MARIA EN TWEE ENGELEN

5 ornamentjes van gedreven zilver. Circa 1830-1850.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW