met schildpad en geelkoper ingelegd, ronde geelkoperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers: gepatineerd bronzen beslag in de vorm van personages en maskers, bekroond door Minerva. 19e eeuw.
Coppa met fries met opschrift: 'Hic calix novum testamentum est in meo sanguine.' Ronde voet met taferelen uit het leven van Christus.
Franse merken, 19e eeuw.
stam met een knoop van opengewerkt zilver met medaillons versierd; rond voetstuk met opschrift: 'dono dederunt augustino fabri familiae fabri ooms bastiaens in die pente costes: 8 juni 1924'. Met pateen . In originele doos.
stam met een knoop met schelpmotieven versierd; ronde voet met opschrift: 'Hunc dedit Familia Mast Henrico Fabri A°Dni MCMXXIII'.
Met pateen. In originele doos.