met schildpad en geelkoper ingelegd, ronde geelkoperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers: gepatineerd bronzen beslag in de vorm van personages en maskers, bekroond door Minerva. 19e eeuw.
Aanbidding van de herders: bas-reliëf van verzilverd en verguld metaal. In deurtje versierd met marmer en lapis lazuli. Italië, 17e eeuw. 24 x 18 en 35,5 x 30.
van gepatineerd en verguld metaal met reliëfdecor van pijlenkoker en druiventakken op vierkante voet versierd met beeldje van panter. 19e eeuw. H: 26 cm.