Veiling 179 - 22 januari 2024

262

RECHTHOEKIG BAS-RELIEF

versierd met mythologische voorstelling van gesneden en verguld hout. 18e eeuw.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
265

TABERNAKELDEUR

Aanbidding van de herders: bas-reliëf van verzilverd en verguld metaal. In deurtje versierd met marmer en lapis lazuli. Italië, 17e eeuw. 24 x 18 en 35,5 x 30.
Hamerprijs : 3.400 € excl. BTW
266

MARMEREN TAFELPENDULE

ronde wijzerplaat bekroond door bronzen beeld van Romein. 19e eeuw.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
267

PAAR DEKSELVAZEN

van wit marmer met verguld bronzen beslag; handvatten met dameshoofden versierd; oplopend vierkant voestuk. Lodewijk XVI-stijl.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
268

PAAR KANDELABERS

van wit marmer en verguld brons met drie lichtarmen; conische, geribde stam op ronde voet. Lodewijk XVI-stijl.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
269

PAAR URNEVORMIGE VAASJES

van gepatineerd en verguld metaal met reliëfdecor van pijlenkoker en druiventakken op vierkante voet versierd met beeldje van panter. 19e eeuw. H: 26 cm.
Hamerprijs : 1.000 € excl. BTW