Veiling 179 - 22 januari 2024

270

SCHOUWGARNITUUR

van porselein en geelkoper; pendule versierd met twee porseleinen plaketten met decor van dames, gesigneerd LeFranc. En paar peervormige vaasjes.
Hamerprijs : 1.500 € excl. BTW
271

TAFELPENDULE

met ronde geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Van de Drinck à Bruxelles, bekroond door een beeldje van amor van brons met bruin patina op rechthoekig marmeren voetstuk. 19e eeuw.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
272

VIERDELIG REISICOON

Rusland, 19e eeuw.
Hamerprijs : 100 € excl. BTW
273

AMOR

'Je les accouple': porseleinen beeldje. Meissen. H: 13 cm.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
275

OUDE WIJZE MET KIND

met meerkleurig decor. China, gemerkt. H: 46 cm.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
276

PEERVORMIGE VAAS MET SLANKE HALS

met meerkleurig decor van personages op een terras. Kang-hé-stijl, gemerkt.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW