met schildpad en geelkoper ingelegd, ronde geelkoperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers: gepatineerd bronzen beslag in de vorm van personages en maskers, bekroond door Minerva. 19e eeuw.
met ronde geëmailleerde wijzerplaat, gemerkt Van de Drinck à Bruxelles, bekroond door een beeldje van amor van brons met bruin patina op rechthoekig marmeren voetstuk. 19e eeuw.