Veiling 179 - 22 januari 2024

296

JAGER

paar gepatineerd bronzen beelden. H: 40 cm.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
297

JAGER MET HOORN EN JACHTHONDEN

gepatineerd bronzen groep. 42 x 37 x 24.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
298

LEEUW

van gepatineerd brons. Japan, gemerkt. 19 x 13 x 45.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
299

MASSON

Hert: gepatineerd bronzen beeld op rechthoekig groen marmeren voetstuk. 62 x 32 x 15.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
300

MIRVAL CL.

Moeder met kind: bronzen beeld met groen patina op zwart marmeren voetstuk. 34 x 39 x 13.
Hamerprijs : 680 € excl. BTW
301

MOREAU

Treurnis: bronzen beeld met bruin patina. H: 43 cm.
Hamerprijs : 700 € excl. BTW