met schildpad en geelkoper ingelegd, ronde geelkoperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers: gepatineerd bronzen beslag in de vorm van personages en maskers, bekroond door Minerva. 19e eeuw.
'The Big Cargo Watch': groep van drie unieke bronzen beelden. (ref. 'Retrospectief Paul Van Hoeydonck' van Willy van den Bussche p.308-309).
H: 120 cm en H: 175 cm.