Veiling 179 - 22 januari 2024

348

TAFELKLEED

Schatting : 200 € - 250 €
met gouddraad versierd. 166 x 166.
Hamerprijs : 100 € excl. BTW
349

ZIJDE TAPIJT

Schatting : 300 € - 400 €
301 x 199.
Hamerprijs : 1 500 € excl. BTW
350

BREUER MARCEL (IN DE TRANT VAN)

Schatting : 200 € - 300 €
'Wassily stoel': chromen buisframe met leder bekleed.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
351

MARMEREN SOKKEL

Schatting : 400 € - 500 €
Art Deco.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
352

SPIEGEL

Schatting : 300 € - 500 €
van geelkoper en rood schildpad. 18e eeuw.
Hamerprijs : 900 € excl. BTW
353

STOEL OP SLEE-POTEN

Schatting : 600 € - 800 €
van notelaar ingelegd met ivoor en parelmoer. Op het zitvlak ivoren plaquette met voorstelling 19 personages; ranken ingelegd met ivoren biesjes. Op de rug zittende Sapientia en vijf kleine ivoren plaquettes. Italië, 2e helft 19e eeuw. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW