88

WITGOUDEN UURWERK

Merk: Pagi.
Hamerprijs : 1 150 € excl. BTW
89

WITGOUDEN UURWERK

met vierkante wijzerplaat met diamantjes gezet. Merk: Dürer.
Hamerprijs : 1 350 € excl. BTW
90

WITGOUDEN UURWERK

wijzerplaat omringd door diamantjes. Merk: Omega.
Hamerprijs : 1 200 € excl. BTW
91

ALECHINSKY

'Silence'. (1977). 54/120. Ets. Gesigneerd.
Hamerprijs : 460 € excl. BTW
92

ALECHINSKY

Compositie. Kleurenlithografie, 2/120. Gesigneerd. 75 x 50.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
93

BERVOETS FRED

'De drenkeling'. Bijgekleurde zeefdruk. Gesigneerd.
Hamerprijs : 550 € excl. BTW