94

BERVOETS FRED

'Facelift'. Gehoogde kleurenlithografie. Gesigneerd.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW
95

BERVOETS FRED

Schilder in atelier. Kleurenlithografie. Gesigneerd met opdracht.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW
96

BERVOETS FRED

'Facelift'. Gehoogde kleurenlithografie. Gesigneerd met opdracht.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW
97

BOGART BRAM

Compositie van geel en rood. Aquatint, embossing/wove. ('89). 28/99. Gesigneerd.
Hamerprijs : 3 200 € excl. BTW
98

BOGART BRAM

Compositie met rode, blauwe en zwarte vakken. Aquatint, embossing/wove. ('89). 30/99. Gesigneerd.
Hamerprijs : 3 400 € excl. BTW
99

CANTABELLA

Shunga. Zeefdruk. 3/15 genummerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW