100

CANTABELLA

Shunga. Zeefdruk. 1/15 genummerd.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
101

CORNEILLE

Figuren. ('90). Kleurenlithografie. 6/200. Gesigneerd.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
102

DALI

'Les Vitraux'. (1973). Vijf kleurenlithografieën. Genummerd (250 exemplaren). Gesigneerd.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW
103

DÖRING JÖRG

'Marilyn Monroe'. Serigrafie, 1/1 genummerd. Monogram.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
104

LINDSTRÖM

Gezicht. Carborundum. 14/20. Gesigneerd. 127 x 96.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW
105

LINDSTRÖM

Gezicht. Carborundum. Kunstenaarsproef 4/5. Gesigneerd. 100 x 82.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW