112

SOMVILLE

Schatting : 200 € - 400 €
Hoofd met hoed. Kleurenlithografie, 76/180 genummerd. Gesigneerd.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
113

SOMVILLE

Schatting : 180 € - 250 €
Personages. Kleurenlithografie, 32/180 genummerd. Gesigneerd.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW
114

WYCKAERT M.

Schatting : 150 € - 250 €
Zonder titel. Paar kleurlithografieën. 55/75 genummerd. Paris, Atelier Clot. Gesigneerd.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
115

FUCHS EDUARD

Schatting : 120 € - 180 €
Geschichte der erotischen Kunst en Ilustrierte Sittengeschichte. Verlag Albert Langen, München. 6 volumes.
Hamerprijs : 60 € excl. BTW
116

ANTWERPSE SCHOOL 18E EEUW

Schatting : 500 € - 750 €
Badende Susanna. Doek, 78 x 68.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
117

ANTWERPSE SCHOOL 18E EEUW

Schatting : 300 € - 400 €
Heilige Familie. Koper, 22 x 30.
Hamerprijs : 900 € excl. BTW