263

WAEGEMAECKERS

Schatting : 200 € - 400 €
Stilleven met bloemen en fruit. Doek, 78 x 68.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
265

YOORS E.

Schatting : 180 € - 220 €
Meisje bij openhaard. Paneel, 38 x 30.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW
266

ZUIDELIJKE NEDERLANDEN 17E EEUW

Schatting : 1 400 € - 1 800 €
Heilige Bernardus. Doek, 103 x 70.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
267

ZUIDELIJKE NEDERLANDEN EINDE 16E EEUW

Schatting : 1 800 € - 2 200 €
Calvarie. Paneel, 73 x 105.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
268

ACHTKANTIGE TERRINE OP SCHOTEL

Schatting : 300 € - 400 €
met decor van pagode in rivierlandschap. Einde Kien-Long-tijdperk (scherf).
Hamerprijs : 280 € excl. BTW
269

BORD

Schatting : 150 € - 200 €
medaillon met decor van twee dames voor een pagode. 19e eeuw. Gemerkt.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW