276

BORD

Schatting : 150 € - 200 €
in het plat een banderol omgeven door paradijsvogel; boord versierd met bloeiende takken en benodigdheden. Kien-Long-tijdperk.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
277

BORD

Schatting : 100 € - 150 €
in het plat een bloeiende tak; gelobde boord. Kien-Long-tijdperk.
Hamerprijs : 120 € excl. BTW
278

DIEPE SCHAAL

Schatting : 300 € - 500 €
panelen versierd met vele personages op een terras en vlinders, vruchten en benodigdheden. Canton, 19e eeuw.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
279

DIEPE SCHAAL EN PAAR BORDEN

Schatting : 300 € - 400 €
met gelobde rand, medaillons versierd met personages op een terras en vogels en vlinders tussen bloeiende struik. Canton, 19e eeuw.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW
280

DIEPE SCHOTEL

Schatting : 500 € - 800 €
ronde medaillon omgeven door vier vakken met decor van bloeiende takken. Kang-Hé-tijdperk. Gemerkt.
Hamerprijs : 950 € excl. BTW
283

PAAR BORDEN

Schatting : 350 € - 500 €
in het plat haan en vlinder bij bloeiende tak; opstaande boord met vier uitsparingen. Kien-Long-tijdperk.
Hamerprijs : 750 € excl. BTW