290

PAAR VAZEN

Schatting : 400 € - 600 €
panelen versierd met personages en vogels tussen bloeiende takken. Canton, 19e eeuw. H: 40 cm.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
291

PAAR VAZEN

Schatting : 400 € - 600 €
panelen versierd met vele personages op een terras en vogels en vlinders tussen bloeiende struik; reliëfdecor van een draak. Canton, 19e eeuw.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
292

PEERVORMIGE VAAS

Schatting : 600 € - 800 €
met reliëfdecor van draken en vleermuizen. China, gemerkt. H: 35 cm.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
293

SCHOTEL

Schatting : 250 € - 350 €
medaillon met decor van tuinvazen en een rots; boord met vier uitsparingen met bloeiende tak versierd op blauwe fond met wolken versierd. Kien-Long-tijdperk. D: 38 cm.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
294

SCHOTEL EN ZES BORDEN

Schatting : 300 € - 400 €
met doorlopend bloemendecor. Kien-Long-tijdperk (schotel en bord beschadigd).
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
295

THEEPOT

Schatting : 250 € - 350 €
met decor van paradijsvogel en vogels tussen bloeiende takken. Kien-Long-tijdperk.
Hamerprijs : 650 € excl. BTW