302

VAAS

Schatting : 300 € - 400 €
met decor van dames op een terras. 19e eeuw.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
303

ZES BORDEN

Schatting : 400 € - 600 €
medaillon met paradijsvogels tussen bloeiende struik. Kien-Long-tijdperk (één bord hersteld, één bord met bakfout en schilfers).
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
304

ZES BORDEN

Schatting : 500 € - 750 €
in het plat haan en bloeiende struik; boord met bloeiende takken versierd. Kien-Long-tijdperk (één bord hersteld).
Hamerprijs : 1 400 € excl. BTW
305

ZESKANTIGE JARDINIERE

Schatting : 300 € - 500 €
met decor van paradijsvogels en bloeiende struiken op houten sokkeltje. China, 1e helft 20e eeuw (herstelling).
Hamerprijs : 650 € excl. BTW
306

EIVORMIGE DEKSELVAAS

Schatting : 750 € - 1 000 €
met rood, blauw en gouden decor van paradijsvogels tussen bloeiende struiken. Japan, 19e eeuw. Op houten sokkel. H: 88 cm.
Hamerprijs : 240 € excl. BTW
307

GROTE SCHOTEL

Schatting : 600 € - 800 €
met rood, blauw en gouden decor; medaillon omgeven door vakken met decor van vissen en bloeiende struiken. Japan, 19e eeuw. D: 62 cm.
Hamerprijs : 220 € excl. BTW