308

HOVENIER

Schatting : 250 € - 350 €
Meissen, 19e eeuw. H: 19 cm.
Hamerprijs : 260 € excl. BTW
309

MAN OP GEITENBOK

Schatting : 600 € - 800 €
porseleinen groep. Meissen, 22 x 14 x 8 cm.
Hamerprijs : 800 € excl. BTW
310

OVALE SCHAAL

Schatting : 1 500 € - 2 000 €
op oplopend rond voetstuk; medaillons versierd met decor van personages in landschap op koningsblauwe fond met goud gehoogd; verguld bronzen beslag en montuur; handvatten in de vorm van gevleugelde damesbusten. Sèvres, 19e eeuw. 45 x 56 x 29 cm.
Hamerprijs : 2 600 € excl. BTW
311

OVALE SCHAAL

Schatting : 1 000 € - 1 500 €
op oplopend rond voetstuk; medaillons versierd met decor van huiselijk tafereel in landschap op koningsblauwe fond met goud gehoogd; verguld bronzen beslag en montuur; handvatten in de vorm van damesbusten. Sèvres, 19e eeuw. 37 x 57 x 30 cm.
Hamerprijs : 1 500 € excl. BTW
313

PAAR DEKSELVAZEN

Schatting : 500 € - 750 €
met verguld decor op koningsblauwe fond; gepatineerd koperen montuur, handvatten in de vorm van slangen. Sèvres (één handvat ontbreekt).
Hamerprijs : 500 € excl. BTW
314

PAAR DEKSELVAZEN

Schatting : 300 € - 400 €
panelen versierd met minnend paar en bloeiende takken op koningsblauwe fond; koperen monturen en voetstuk. Sèvres.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW