315

TAFELPENDULE

Schatting : 2 000 € - 3 000 €
met decor van vogels, bloemen, landschap en minnend paar; geëmailleerde wijzerplaat geflankeerd door dame met hond en putto met druiventrossen. Meissen, 19e eeuw. 39 x 30 x 14 cm.
Hamerprijs : 3 000 € excl. BTW
316

VIJF BORDJES

Schatting : 300 € - 400 €
met decor van erotische taferelen. Japan, 19e eeuw. Gemerkt (één bordje beschadigd).
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
317

APOTHEKERSPOT

Schatting : 150 € - 200 €
op rond, oplopend voetstuk. Delft, 18e eeuw.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
318

BORD

Schatting : 140 € - 180 €
Calvarieberg. Delft, 18e eeuw.
Hamerprijs : 110 € excl. BTW
319

PAAR BORDEN

Schatting : 200 € - 300 €
van bloeiende takken. Delft, begin 18 eeuw. Gemerkt. D: 26 cm.
Hamerprijs : 70 € excl. BTW
320

PAAR SCHOTELS

Schatting : 200 € - 400 €
medaillon met decor van bloeiende takken omgeven door tien vakken met bloemen versierd. Delft, 18e eeuw. Gemerkt HB: Hugo Brouwer.
Hamerprijs : 160 € excl. BTW