327

AMPULLEN OP OVALE GELOBDE SCHOTEL

Schatting : 500 € - 700 €
van gedreven zilver met steentjes versierd. 950/1000. Franse merken, 19e eeuw.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
328

CEREMONIESTAF

Schatting : 200 € - 250 €
van gedreven zilver. Gedeeltelijk einde 18e eeuw.
Hamerprijs : 350 € excl. BTW
329

CHRISMATORIUM

Schatting : 300 € - 400 €
van verguld zilver op gelobd schaaltje met decor van wapenschild met amethisten versierd. Frankrijk, 19e eeuw. H: 12 cm. D: 15 cm.
Hamerprijs : 1 800 € excl. BTW
330

GULDEN VLIES

Schatting : 200 € - 250 €
van verguld zilver met ketting. 19e eeuw (colllectie kasteel Heeswijk).
Hamerprijs : 260 € excl. BTW
331

INDEX

Schatting : 150 € - 200 €
met houten handvat. 19e eeuw.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW
332

KELK

Schatting : 300 € - 500 €
centrale stam op ronde voet met decor van evangelisten en Lam Gods. Venlo, 1927. Met pateen.
Hamerprijs : 550 € excl. BTW