339

MOKKAKAN

van gedreven zilver; medaillons met decor van herenbuste en handvat uitlopend in vrouwentorso; rond oplopend voetstuk. Merken van Gent. Lodewijk XVI-tijdperk.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
340

MOSTERDPOT EN VIER ZOUTVAATJES

van gedreven en opengewerkt zilver. In schrijn. Frankrijk, 18e eeuw. Zilversmeden: P.G. Sallot, J.F. Breton, J.C. Duchaîne. Paris: 1781-1782-1784.
Hamerprijs : 450 € excl. BTW
341

PAAR AMPULLEN OP OVAAL SCHOTELTJE

Nederlandse merken.
Hamerprijs : 320 € excl. BTW
342

PAAR KANDELAARS

met getorste stam en voet. Merken van Ath voor 1768.
Hamerprijs : 1 200 € excl. BTW
343

PAAR KANDELAARS

stam op achtkantige voet. Brussel, 18e eeuw.
Hamerprijs : 1 700 € excl. BTW
344

PAAR RONDE SCHOTELS

boord met laurierbladen. Merken van Parijs 1819-1838. 950/1000. Gemerkt Lefranc.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW