351

TWEE WIEROOKSCHEEPJES

Schatting : 300 € - 500 €
19e eeuw.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
352

WIEROOKVAT

Schatting : 500 € - 750 €
met decor van bladeren en bloemen. 19e eeuw.
Hamerprijs : 900 € excl. BTW
353

WIEROOKVAT

Schatting : 500 € - 750 €
met geribd decor. Belgische merken 1831-1868.
Hamerprijs : 1 000 € excl. BTW
354

WIEROOKVAT

Schatting : 1 000 € - 1 500 €
van gedreven en opengewerkt zilver; versierd met drie amorhoofdjes op oplopend rond voetstuk. Brussel, 17e eeuw.
Hamerprijs : 1 700 € excl. BTW
356

CILINDRISCHE VAAS

Schatting : 300 € - 500 €
met decor van planten op ronde voet. Gesigneerd Charder. H: 42 cm.
Hamerprijs : 340 € excl. BTW
357

EROTISCHE WANDELSTOK

Schatting : 300 € - 500 €
van ivoor in de vorm van een vrouwelijk achterwerk en vulva gemonteerd op een metalen kraag en een donkerhouten stok. Engeland, circa 1900. (ref. MEM Museum of Erotics and Mythology in Brussel). Met CITES-certificaat.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW