358

HET LAATSTE AVONDMAAL

bas-reliëf van albast. Mechelen, 17e eeuw. 19 x 15 (restauratie).
Hamerprijs : 900 € excl. BTW
360

PHALLUS

van ivoor; twee ovale medaillons met decor van stad en erotische voorstelling. Onderaan een messing ring, een mahoniehouten dekseltje waarop een heraldisch wapentje in ivoor (met gravure AS en 1875). Engeland, 1875. H: 33,2 cm. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs : 1 500 € excl. BTW
361

PHALLUS

van ivoor; gravure met opschrift 'Carpe Diem' en ontvlamde penis. H: 23.9 cm. In houten doos met ivoren plaatje 'Think of Me'. Engeland, 2e helft 19e eeuw. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs : 1 600 € excl. BTW
362

STAANDE WIJZE MET GROTE TWIJG

China, begin 20e eeuw. Gemerkt. 41.3 x 10.5 x 14 cm. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
363

WANDELENDE, JONGE VROUW

beeldje van ivoor op houten sokkel. Frankrijk, einde 19e eeuw. H: 28 cm (miniem letsel). Met CITES-certificaat.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW
364

HOUTEN DOGON DEUR

176 x 73.
Hamerprijs : 400 € excl. BTW