365

KARTELKLOK

Schatting : 600 € - 800 €
met rood schildpad en geelkoper ingelegd. Geelkoperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers, bekroond door een beeldje van een kindje. 19e eeuw.
Hamerprijs : 550 € excl. BTW
366

KARTELKLOK

Schatting : 1 000 € - 1 500 €
van schildpad met geelkoper ingelegd; ronde koperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers omgeven door bronzen bas-reliëf; bekroond door beeldje allegorische voorstelling wetenschap. Verguld bronzen beslag; tolpootjes. 19e eeuw.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
367

KARTELKLOK OP SOKKEL

Schatting : 600 € - 800 €
van beschilderd hout met verguld koperen beslag; geëmailleerde wijzerplaat. 19e eeuw.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
368

TAFELPENDULE

Schatting : 500 € - 750 €
twee wijzerplaten met dag-, maand- en maanstanden. Gemerkt L. Zimmer-Dirckx, Lier.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
369

VIOOL

Schatting : 400 € - 600 €
met beschilderd bloemendecor. 19e eeuw. In koffer.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW
370

VRIJEND PAAR OP BED

Schatting : 400 € - 600 €
automaat en muziekdoos. Circa 1950. 15 x 37 x 18 (ref. MEM Museum of Erotics and Mythology in Brussel).
Hamerprijs : 1 100 € excl. BTW