365

KARTELKLOK

met rood schildpad en geelkoper ingelegd. Geelkoperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers, bekroond door een beeldje van een kindje. 19e eeuw.
Hamerprijs : 550 € excl. BTW
366

KARTELKLOK

van schildpad met geelkoper ingelegd; ronde koperen wijzerplaat met geëmailleerde cijfers omgeven door bronzen bas-reliëf; bekroond door beeldje allegorische voorstelling wetenschap. Verguld bronzen beslag; tolpootjes. 19e eeuw.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
367

KARTELKLOK OP SOKKEL

van beschilderd hout met verguld koperen beslag; geëmailleerde wijzerplaat. 19e eeuw.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
368

TAFELPENDULE

twee wijzerplaten met dag-, maand- en maanstanden. Gemerkt L. Zimmer-Dirckx, Lier.
Hamerprijs : 850 € excl. BTW
369

VIOOL

met beschilderd bloemendecor. 19e eeuw. In koffer.
Hamerprijs : 280 € excl. BTW
370

VRIJEND PAAR OP BED

automaat en muziekdoos. Circa 1950. 15 x 37 x 18 (ref. MEM Museum of Erotics and Mythology in Brussel).
Hamerprijs : 1 100 € excl. BTW