371

HEILIGE ELISABETH

Schatting : 600 € - 800 €
beeldje van gesneden eikenhout. Zuidelijke Nederlanden, circa 1500. 35 x 12 x 10 cm.
Hamerprijs : 0 € excl. BTW
372

KNIELENDE ENGEL

Schatting : 1 000 € - 1 500 €
beeld van gesneden, gepolychromeerd en verguld hout. Vroeg 18e eeuw. H: 126 cm.
Hamerprijs : 600 € excl. BTW
373

MADONNA

Schatting : 150 € - 200 €
albasten beeldje op vierkant voetstuk van marmer en hout. H: 21 cm. Einde 17e eeuw.
Hamerprijs : 140 € excl. BTW
374

MARIA IMMACULATA

Schatting : 140 € - 180 €
beeldje van gesneden ivoor staande op slang; op cilindrisch houten sokkel. Einde 18e eeuw. H: 25.5 cm (vingers beschadigd). Met CITES-certificaat.
Hamerprijs : 180 € excl. BTW
375

MATER DOLOROSA

Schatting : 100 € - 150 €
beeldje van palmhout. 18e eeuw. H: 12 cm.
Hamerprijs : 300 € excl. BTW
376

PROCESSIEMADONNA

Schatting : 1 400 € - 1 800 €
van gesneden en gepolychromeerd lindehout. Zuidelijke Nederlanden, 18e eeuw. H: 110 cm.
Hamerprijs : 1 700 € excl. BTW